עולם התוכן הנו עולם נפלא. הוא הוביל אותי במשך השנים להתנסות בכתיבה עבור מגוון רחב של נושאים, לפגוש אנשים מעניינים ולאתגר עצמי בכל פעם מחדש. כך קרה יום אחד שבמקום לפתור עוד תשחץ החלטתי להרכיבו מחדש באמצעות הגדרות חדשות שנכתבו על ידי. 

כמי שסקרנותי הובילה ואתגרה אותי כילד, נער ובוגר כך גם הגעתי לרצות ולאתגר את סביבתי. עולם האין סוף של הידע סביבנו בתחומים רבים הנוגעים להיסטוריה, פוליטיקה, רפואה, גאוגרפיה, ספורט ומה לא מהווה כר נהדר לחוד חידות, להפעיל את התאים האפורים במוחנו וליהנות מאותם רגעים בהם אנו מצליחים לפתור את הפאזל.

כיום, לאחר ניסיון של שנים בחיבור תשחצים, תשבצים וחידות היגיון עבור פורטלים אינטרנטיים, מגזינים ועיתונים אני גאה לפתוח אתר אינטרנט ייחודי ומהוקצע שבו תוכלו ליהנות משתחצים להורדה ושאר מטעמים, אתר המתעדכן מידי יום ביומו וזאת תוך הבטחה לאיכות גבוהה ומגוון רחב של הגדרות ואתגר. 


הבהרה:

אין לעשות כל שימוש מסחרי מכל סוג שהוא בחומרים הכוללים באתר אינטרנט זה או בחלקים ממנו ובכללו פרסום החומרים בכל מדיה דיגיטלית, מאגרי מידע, הפצתם ברבים או בכל דרך אחרת שיש בה פרסום ברבים וזאת ללא אישור בכתב מבעלי אתר האינטרנט.
הפרת זכויות אלו תהווה עילה של בעל האתר לדרוש זכויות יוצרים ו\או לדרוש פיצוי ו\או לתבוע זכויותיו וזאת על פי דין.


*** להזמנת תשחצים נוספים און ליין - mor.timeout@gmail.com \ mor_turje@walla.com  | וואטסאפ - 0522254794